KONST / Litografier / Färglitografi 11522625
nr 1152 2625
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 83/150. 61x85 cm
Kondition: skadat glas
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:17:11
100 kr
150 kr
200 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann